Az oktatástervezés és -technológia aktuális kérdései és trendjei

digitális könyvtár és múzeum, elektronikus forrásközpont, elektronikus könyvtár, elektronikus tankönyv, hagyományos és az elektronikus tanulási környezet jellemzői, hálózati tanulás, e-tanulás, információs társadalom, interaktív virtuális laboratórium, mo

Nádasi András

Felelős kiadó: dr. Kis-Tóth Lajos,
Vezető: Kérészy László
Műszaki szerkesztő: Nagy Sándorné

Eger, 2013

MLJ__24

TÁMOP-4.1.2 A1

Magyar

Tankönyvtár:

A hallgató ismerje a jelen és a közeljövő oktatástervezési és oktatástechnológiai újításait, elsősorban a téma szakértőinek, oktatóinak és kutatóinak tanulmányai, s a gyakorlati alkalmazásban élenjáró iskolák és kutató/fejlesztő műhelyek munkájának megismerése révén. A kurzus végére a hallgatóknak nem csak ismerniük kell a legújabb elméleteket, modelleket, eszközöket és módszereket, hanem képesnek kell lenniük azok kritikai értékelésre, és jövőbeli hatékonyságának prognosztizálására is.